Sara Berggren

Sara Berggren

VD

Telefon: 0920 - 21 90 01
E-post: sara@lulealaskonsult.se

På jobbet: Ansvarar. Jobbar bla med ekonomi och hanterar personalfrågor.

På fritiden: Familj och vänner, inredning och matlagning.

Sara Berggren
Jan Holmbom

Jan Holmbom

Tekniker

Telefon: 0920 - 21 90 09
E-post: janne@lulealaskonsult.se

På jobbet: Ledande montör som skruvar och monterar.

På fritiden: Familj, hus & hem och allt som brummar. Åker gärna till fjälls på våren.

Jan Holmbom
Kent Berggren

Kent Berggren

Serviceansvarig Mekanik/Värde

Telefon: 0920 - 21 90 05
E-post: kent@lulealaskonsult.se

På jobbet: Koordinerar och ansvarar för våra serviceuppdrag inom lås och mekanik.

På fritiden: Barnen, golf och sport i övrigt.

Kent Berggren
Mathias Hedgren

Mathias Hedgren

Entreprenadansvarig

Telefon: 0920 - 21 90 10
E-post: mathias.hedgren@lulealaskonsult.se

På jobbet: Ansvarar för våra entreprenaduppdrag. Sakkunnig på brandlarm och inbrottslarm. Webbadmin.

På fritiden: Familj & vänner, skärgårdsliv och vintersporter. Grillar mer än gärna.

Mathias Hedgren
Karin Hedgren

Karin Hedgren

Butiksansvarig

Telefon: 0920 - 21 90 00 (vx)
E-post: karin@lulealaskonsult.se

På jobbet: Ansvarar för butik, verkstad och inköp. Karin är också kvalitets- & miljöansvarig.

På fritiden: Hunden och stugan. Följer Luleå Hockey slaviskt, i vått och torrt.

Karin Hedgren
Magnus Engdahl

Magnus Engdahl

Marknads- & försäljningsansvarig

Telefon: 0920 - 21 90 02
E-post: magnus.engdahl@lulealaskonsult.se

På jobbet: Projekterar, konsulterar, kalkylerar och säljer. Magnus jobbar även med vår marknadsföring.

På fritiden: Familj, vänner och naturliv.

Magnus Engdahl
Jonny Sandin

Jonny Sandin

Serviceansvarig Elektronik

Telefon: 0920 - 21 90 14
E-post: jonny@lulealaskonsult.se

På jobbet: Koordinerar och ansvarar för våra serviceuppdrag inom larm och elektronik.

På fritiden: Bastar, spelar och umgås med polarna.

Jonny Sandin
NON webb

Nicklas Olofsson

Tekniker

Telefon: 0920 - 21 90 07
E-post: nicklas@lulealaskonsult.se

På jobbet: Skruvar, monterar och kopplar.

På fritiden: Biltokig med en dragning åt udda bilmärken.

Nicklas Olofsson
Herman

Herman Vallenberg

Tekniker

Telefon: 0920 - 21 90 08
E-post: herman@lulealaskonsult.se

På jobbet: Servicetekniker som skruvar och monterar.

På fritiden: Spelar gärna Padel.

Herman Vallenberg
fbn-webb

Fanny Berggren

Butikssäljare

Telefon: 0920 - 21 90 00 (vx)
E-post: fanny@lulealaskonsult.se

På jobbet: Jobbar i butik och i verkstad.

På fritiden: Lyssnar på ”The Boss” och renoverar huset.

Fanny Berggren
Marcus

Marcus Jonsson

Tekniker

Telefon: 0920 - 21 90 12
E-post: marcus@lulealaskonsult.se

På jobbet: Skruvar, kopplar och monterar.

På fritiden: Friluftstintresserad fotbollsspelare.

Marcus Jonsson
Erik

Erik Sundvall

Butikssäljare

Telefon: 0920 - 21 90 00 (vx)
E-post: erik.sundvall@lulealaskonsult.se

På jobbet: Jobbar i butik och verkstad.

På fritiden: Umgås med familj och vänner.

Erik Sundvall
jbg-webb

Jesper Berggren

Tekniker

Telefon: 0920-219015
E-post: Jesper.berggren@lulealaskonsult.se

På jobbet: Skruvar, kopplar och monterar.

På fritiden: Gillar att sova och äter gärna en hängmörad entrecote.

Jesper Berggren
Favör Reklambyrå